Matchdagsloge/Skybox

Är du ute efter en exklusiv matchdagsupplevelse i ett större, slutet sällskap? Här nedan hittar du våra alternativ, anpassade för att matcha just dina behov och önskemål för den specifika matchen.

 

Bjud in dina kunder och vänner på en exklusiv upplevelse med egen läktare för tolv personer. Upplev en match i världsklass i en privat miljö där du och ditt sällskap undviker köer både innan och efter matchslut, via VIP-entré L.

Det här ingår:

  • Egen VIP-entré
  • Egen skybox för 12 personer
  • Förbeställd middagsbuffé
  • Vin, öl och alkoholfritt ingår
  • Välkomstdrink, mousserande vin eller läsk och snittar serveras i Sky Lounge East exklusivt för våra skybox-gäster
  • Egen parkering
  • Dedikerad servispersonal till skybox
  • Bra överblick på matchen från östra långsidan

 

Det finns även ett fåtal 10- och 16-mannaloger att boka.

Är du eller ditt företag intresserad? För mer info, kontakta vårt säljteam!

Kommersiell Chef
Stefan Jonasson
070 – 431 12 57
stefan.jonasson@aikfotboll.se

Sales & Event Coordinator
Lisette Andersson
073 – 151 91 42
lisette.andersson@aikfotboll.se

Sales Associate
David Ridderdal
070 – 994 18 91
david.ridderdal@aikfotboll.se

Sales Associate
Melker Karlsson
073 – 334 99 64
melker.karlsson@aikfotboll.se

Sales associate
Henrik Miger
070 – 831 07 60
henrik.miger@aikfotboll.se

Sales associate
Ebba Ebru Gencer
0766 – 1891 31
ebru.gencer@aikfotboll.se

Exklusiva partners

Ligapartners

© AIK Fotboll 2019